left_sideright_side

Цікаві ідеї категорiїКуди подіти залишки тканин від штор? Насправді варіантів дуже багато, особливо, якщо ви захоплюєтеся клаптевою технікою «печварк».
Але я зараз вам пропоную найпростіші варіанти, доступні будь-якій жінці, навіть якщо вона і не захоплюється шиттям.
Із залишків тканини можна зшити диванні подушки. Вони завжди стануть в нагоді, зручні для відпочинку і прості у виготовленні. Досить вирізувати і [...]Якщо ви хочете прикрасити свою квартиру красивими і оригінальними подушками, а, може, просто зайнятися приємним рукоділлям, пропонуємо зв'язати об'ємні «живі» троянди із залишків пряжі, яка напевно зберігається у ваших «запасниках».
Ця рукоділля буде дуже приємним, оскільки троянди у ваших руках «розцвітуть» миттєво, оскільки виконуються вони з товстої пряжі товстим гачком по дуже простій схемі.
Можна [...]Можна готові рукавички прикрасити вишивкою. Але краще все ж таки зв'язати самим, використавши залишки шерсті, яка є в кожному будинку.
Виконуються рукавички гачком з двох частин. Як правило, верхня частина прикрашена вишивкою, нижня - одноколірна. Зв'язати їх можна, орієнтуючись на викрійку, стовпчиками без накида.
Для великого пальця залишається отвір. В'яжеться він по кругу. Потім обидві половинки [...]Якщо ви захоплюєтеся рукоділлям, то у вас не буде проблем, який подарунок підібрати для подруг. Виконавши подібну вишивку - порядка ста різноколірних квіточок, - ви напевно порадуєте цією сумочкою свою подругу, племінницю, дочку, внучку, тому що це буде оригінальний, милий і дуже красивий подарунок до будь-якого свята.
Робота виконується таким чином:
- За основу для обтягування узята [...]Зробити скатертину самостійно зовсім нескладно. Якщо не захоплюватися складними варіантами, то всього лише досить зміряти розміри столу, з припуском на те, щоб скатертина красиво звішувалася, потім вирізувати її з тканини і обробити краї. Але, щоб ваша скатертина була ще і нарядною, і красивою, тут потрібно прикласти трохи старання і уміння.
Зазвичай скатертини з легкого матеріалу звисають [...]